دیدار ۱۲۱ بسیجی استان کرمان در هفته بسیج با مقام معظم رهبری جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خبر داد؛ دیدار ۱۲۱ بسیجی استان کرمان در هفته بسیج با مقام معظم رهبری

جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت:۱۲۱ نفر از بسیجیان استان کرمان در هفته بسیج به دیدار رهبر معظم انقلاب مشرف می‌شوند.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی سنگرها به نقل  آرمان کرمان ؛ سردار محمد مطهری جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج مستضعفان گفت: بیداری و هوشیاری بسیجیان هر روز عرصه را بر دشمنان اسلام تنگ می‌کند و امروز به برکت انقلاب اسلامی و تفکر بسیج، مسلمانان در کربلا حضور میلیونی دارند و فریاد یا حسین (ع ) سر می‌دهند.

این مقام مسئول  با اشاره به برنامه‌های هفته بسیج گفت: شعار هفته بسیج امسال «بسیج، انقلابی خدمتگزار» نام نهاده شده و از فردا همزمان با اربعین حسینی با عنوان «تا انقلاب مهدی، نهضت ادامه دارد» آغاز می‌شود.

مطهری عنوان کرد: در نخستین روز هفته بسیج که مصادف با اربعین حسینی (ع) است، راهپیمایی جاماندگان از کربلا را در سراسر استان برگزار می‌کنیم که بسیجیان و اقشار مختلف مردم که توفیق حضور در راهپیمایی اربعین را نداشتند در آن شرکت می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: تمام پایگاه‌ها و نواحی بسیج استان کرمان این راهپیمایی را به سمت اماکن متبرکه برگزار می‌کنند.

این مسؤول افزود: در مرکز کرمان راهپیمایی جاماندگان از کربلا ساعت ۱۴ از محل مسجد امام رضا (ع ) در خیابان شهید دستغیب آغاز شده و به حرم مطهر امامزاده محمد (ع) ختم می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به فعالیت ۲۰ قشر بسیج در استان کرمان بیان داشت: هر کدام از اقشار بسیج برنامه‌هایی را در هفته بسیج در نظر گرفته‌اند که تجمع بزرگ بسیجیان در روز جمعه پنجم آذر ماه در سراسر استان و حضور در نماز جمعه از جمله آنهاست.

مطهری در پایان  با اشاره به اینکه ۱۲۱ نفر از بسیجیان استان کرمان در هفته بسیج به دیدار رهبر معظم انقلاب مشرف می‌شوند، خاطر نشان کرد: برگزاری یادواره‌های شهدا، دیدار با خانواده معزز شهیدان، غبارروبی قبور مطهر شهدا و … در هفته بسیج انجام می‌گیرد.

انتهای پیام/

درباره admin