هر دو فراکسیون ولایت و امید به دنبال حضور در کمیسیون‌های مهم هستند/ تلاش فراکسیون ولایت برای در اختیار گرفتن ریاست تمام کمیسیون‌های نخصصی مجلس

نماینده مردم ورامین با اشاره به انتخاب علی لاریجانی به عنوان رئیس مجلس دهم و پیروزی اصولگرایان در انتخابات هیئت رئیسه مجلس گفت: فراکسیون ولایت تلاش خود را برای حضور حداکثری در کمیسیون‌های مهم مجلس انجام خواهد داد.

سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به انتخاب علی لاریجانی به عنوان رئیس مجلس دهم و پیروزی اصولگرایان در انتخابات هیئت رئیسه مجلس گفت: با انتخاب اعضای هیئت رئیسه مجلس هر دو فراکسیون ولایت و امید به دنبال حضور در کمیسیون‌های مهم مجلس هستند.

وی افزود: فراکسیون ولایت در تلاش است تا اعضای بیشتری در کمیسیون‌های مهم مجلس داشته باشد و بتواند ریاست همه کمیسیون‌ها را اختیار بگیرد.

نماینده مردم ورامین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه” فراکسیون ولایت چه کسانی را برای ریاست کمیسیون‌های مهم مجلس در نظر دارد؟” گفت: الان نمی‌توان در خصوص این موضوع صحبت کرد اما فراکسیون ولایت تلاش خود را برای حضور حداکثری در کمیسیون‌های مهم مجلس انجام خواهد داد.

درباره admin